Wednesday , November 20 2019
Home / czechrepublic / Football Arsenalu and Liverpool football team in druhém kole

Football Arsenalu and Liverpool football team in druhém kole

Football team Arsenalu porazili v druhém kole anglické Premier League Burnley 2: 1 a dozony poprvé od roku 2009 vstoupili dvěma výhrami. Vítěznou branku vstřelil stejně jako pre týdnem gabonský útočník Pierre-Emerick Aubameyang. Druhé vtězství slaví in Deputy Liverpool, which is due in Southampton to the body of the court 2: 1.

David Klein. Reuters

Liverpool is a member of the National Police Service of Sadio Mané, after a 71st minute naval Roberto Firmino. Zápas v závěru zdramatizovala chyba hostujícího brankáře Adriána, tu potrestal Danny Ings.

The Spanish Golfer chyboval tři dny poté, with Liverpool's best club in Chelsea with the penalties of Super Upholstery. Při oslavách mu jeden z fanoušků, který v Istanbulu vtrhnul na hřiště, poranil kotník and Adriánův start tak ax v utkání se Southamptonem nejistý.

Ceballos's lead to this asistemi

O vedení Arsenalu see postaral ve 13 minutesě Alexandre Lacazette. Těsně před poločasem vyrovnal Ashley Barnes, who is prosecuting on the preteen cole. Druhý gól domácích dal v. 64th minute Aubameyang and stejně jako v prvním kole proti Newcastlu zařídil Arsenalu vítězství.

Pod obě branky Arsenalu's přihrávkami podepsal Dani Ceballos. Spain's záložník's stole the třetím třetím hráčem v historii clubu, který zaznamenal for assistance on the league debut. Před ním se podařilo jen Rayi Parlourovi a Henriku Mchitarjanovi.