Friday , August 6 2021

Porsche pocket data automobile jde do aukceNejstarší automobil, který kdy nosil znak automobilky Porsche, you after prodej. Each is a prototype, which is a premium model of automobile branding, type 356, or more and more with RM Sotheby's. New May by za něj podle odhadů mohl zaplatit of 20 million dollars (462 million korun), also by z vozu označovaného jako Type 64 činilo nejdražší Porsche všech dob.

Automobile for the first time Samotného Ferdinanda Porsche v roce 1939, with the exception of 1500 kilometers of motorhome in Berlin to Berlin. Propagandistický podnik, který měl oslavit zahájení výroby lidového vozu (pozdějšího Volkswagenu Brouk), they all nakonec nekonal. Začala druhá světová válka.

Zastavil se vývoj těchto prototypů, které měly offers základem budoucích sportovních vozů. Ferdinand Porsche se zapojil do vývoje válečné techniky. They spell Typu 64 tak pokračoval jeho his Ferry, pozdější zakladatel automobilky Porsche. Vznikly další the prototype and try třetí z nich ax jediný, který přečkal válku. "Bez Typu 64 by nebylo žádné Porsche 356, žádný model 550, žádná 911," vyzdvihuje význam vozu specialista RM Sotheby's Marcus Görig.


Pravnuk Ferdinanda Porsche ukázal electric car, which is very close to the minute

Rodina is a nakala jako who was born in 1948, when he came to Otto Mathé. Během 50. Let us say Mathém is full of interest in Type 64 and is looking for a stalemate that is active in the future by Porsche. Mathematics is nechal celých 46 let – so you can do it in 1995. Ani poté se majitelé nestřídali ve vysokém tempu, the automobile can not be tested at the moment.

According to traditional automotive veterans of California Monterey, most popular in our specialty vehicle, by Type 64, we have a new record of new automobiles. Aby se tak stalo, musi osmdesátiletý veterán překonat částku 14 million dollars, so you see the prodal závodní vůz Porsche 917.


Tramway Porsche's wreck. S přehozenými sedačkami vyrazí na rovinaté tratě


Motoristou to Ukrajině. Podívejte se, co řidiče na tamních cestách čeká


After okraji elektromobility. Autoland Česko speed up billions and last budgets


Nepotřebujeme auto deal řidičů, all must have car, říká dopravní expert Carlo van de Weijer


Source link