Tuesday , August 3 2021

Eylül Ayında Piyasaya Sürülecek Olan iPhone 11 Özellikleri ve FiyatıApple's brand new glossy iPhone 11 – in this model of old fashioned gibi – ayül ayında piyasaya sürülmesi clothing. Yakın bir zamanda tanıtımının yapılacağı yeni iPhone'un iştah kabartıcı yepyeni ozelliklerinin yanı sıra, ncneki model yakın bir kullanım tecrübesi sunacağı sızan bilgiler arasında yeri. Kulağımıza çalınan bir dier seylenti de, Apple'in model adlandırmada kökül bir değişikliğe gidecek olması. Bu durumda iPhone XR'in yerini iPhone 11R this is the case with the iPhone version of the iPhone XS model iPhone 11 Pro; iPhone XS Max ice cream iPhone 11 Pro Max olarak adlandırılacak.

Gelin şimdi, the church sızan bilgiler ve kulaktan kulağa yayılan dedikodular ışığında iPhone 11 ile public cebimize girecek olan yepyeni ozelliklere odaklanalım…

1. Yüzde 30 daha hızlı yüz tanıma sistemi

iPhone X is not available in any case, but the model is modeled on the model. Apple's iPhone X is the country's most popular technology Face ID (yüz tanıma) sistemi, ekran kilidini Touch ID"It is also a good idea for an electrician to calm down. Apple's iPhone application makes the iPhone 11 model as well as its 30-year-old system.

2. Yüzde 25 daha fazla pil capacitesi

Apple Analyst Ming-Chi Kuodanan yayılan bir rivayete make iPhone 11th dev bir batarya olacak. 2,942 mAh pill capacity sahip XR modeline karşılık yellow iPhone 11R, 3,678 mAh bataryaya sahip olurken, 2,658 mAh pill capacity sahip XS modeli ise 3,323 mAh bataryalık iPhone 11 Max ile güncellenecek. Bu iphone 11 bataryasının yüzde 25, iPhone 11 Max bataryasının ice yüzde 15 oranında artacağı anlamına geliyor.

Elbette bu güçlü bataryalar kablosuz walking Sarj özelliğini the gündeeme tirmekte gekikmedi. Kablosuz tersarj özelliği sayesind kablosuz istarge this ship Apple Watch ve Airpods gibi cihazlarınızı iPhone 11'inizle şarj edebileceksiniz.

3. Professional photo frames in the system's system

Son yıllarda akıllı phonelarla fotoğraf ekekmek oldukça popüler. Dahası, here's what a professional photo shoot made of iPhone when the yellow-colored camera is said to be available on this page when it comes to gelum durumda. iPhone 11's in the phone and hey can also use the camera lens, ultra geniş açısı sayesindezikikle doğa çekimleri için oldukça başarılı sonduçlar doğuracak gibi görünüyor. Yeni lens system yanı sıra, yeni modeldeki on camera in bazı iyileştirmeler yapılması kleniyor. İddialara do yeni serinin ön kamerası 7 MP çözünürlükten 12 MP çözünürlüğe yükseltilecek.

4. Get free Wi-Fi technology up to 40 days ago

Analysts make the iPhone 11, with the help of Wi-Fi technolojisine sahip olacak. Wi-Fi 6 olarak da bilinen and güncel Wi-Fi 802.11 ax standard yararlanacak olan yeri seri, calabalan alanlarda 4 cat performance artışı ve yüzde 40 daha yüksek veri hızı sağlayacak. Uygulama güncellemeleri gibi temel loser ise yüzde 60 daha az yer kaplayacak. aynı zamanda yeni models 5G But if you want to get started in 2020, you'll be able to get started in 2015.

5. Bluetooth 5.0 is very easy to install and install

Yeni modeled yer alması clothing Bluetooth 5.0 technolojisiyle bilikte aynı anda iki farklı cihaza ses göndermek mümkün olacak. However, modeled Bluetooth is not available in any way, but also because it is payable to do so by any number. iPhone 11 is very airpods and Apple Watch has been unveiled as well as the latest in yapabileceksiniz.

6. Milimetric tasarım değişiklikleri

The iPhone 11 is in the process of being backed up, while serinin models are designed to provide a mileage to students who have learned how to do their business. Düğme ve control fonksiyonlarının hemen hemen aynı olacağı iPhone 11'in sessize alma düğmesi ise alışılmış yatay şeklinin aksine yuvarlak formda olacak ve sa-sol yerine aşağı-yukarı exiting control edilecek.

7. NFC technolojisine sahip iOS 13 sürümü


iPhone 11, NFC designing and launching iOS 13 for the first time on this phone is the only option to ship. Yakın Alan İletişimi anlamına yellow NFC (Near Field Communication), 3-4 cm gibi çok yakın mesafelerde NFC donanımlı cihazları birbirine bağlayabilen bir kablosuz iletişim technolojisi anlamına geliyor. NFC uyumlu telefonları kullanarak kilit açma, mobile edema ve check-in gibi işlemleri temassız yapabiliyorsunuz.

8. Yeni A13 yonga setiyle daha güçlü işlemci

iPhone X serisine güç feathers A12 inipinin piyasadaki and yetenekli mobile disciplined biri olduğunu düşünürsek, iPhone 11 ile sahneye çıkacak olan yeni A13 yonga setinin yeni modeli uçuracağına hiç kuşku yok!

9. Fiyat only $ 1,000

iPhone X is the only way to get an iPhone 11 version of the iPhone with the latest software update:

iPhone 11

  • 128GB 999 dollars
  • 256GB 1.099 dollars
  • 512GB 1.199 dollars

iPhone 11 Max

  • 128GB 1.099 dollars
  • 256GB 1.199 dollars
  • 512GB 1.299 dollars

Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5


Source link